DARUJTE

Jsme nezisková organizace. Naše práce je závislá na darech jednotlivců i skupin, částečně i na dotacích nejen ze státního sektoru. Jsme vděční za každý zaslaný dar!

Pravidelnost je pro nás nejvíce pomocná. I malé částky, zasílané například trvalým bankovním příkazem 1x za měsíc, nám umožní více pomáhat. Zvažte proto prosím pravidelnou podporu naší práce. Děkujeme!

Převodem na účet

Číslo účtu transparentní veřejné sbírky pro nové dárce bez předchozí spolupráce na podporu projektů pro děti, vězně a oběti: 250 147 2785 / 2010.

Číslo účtu vedeného u FIO banky pro stálé dárce a církevní společenství na podporu veškeré naší činnosti: 243 511 614 / 2010.

Všechny poskytnuté dary si můžete odepsat z daňového základu – zákon 586/92Sb. Pokud si přejete potvrzení o daru, připište do poznámky platby své jméno, datum narození a adresu. Děkujeme!

For US donors

You can support us directly to an American account.

Thank you for your tremendous help!

DOBROVOLNÍCI

Aktuálně do týmu hledáme

Hledáme nové lektory pro kurz Vězňova cesta, který budeme otevírat v českých věznicích. Úkolem je moderovat diskusi účastníků (odsouzených). Zajistíme nutné školení. Požadujeme zájem o problematiku, empatii, příjemné vystupování a dobrý mluvený projev, dále schopnost vyučovat, zběhlost v teologii a vyzrálost ve víře.

Svůj životopis a motivační dopis prosím zašlete na kristyna.vozdecka@mvs.cz.

Hledáme vedoucí, kteří by nám pomohli připravit nezapomenutelný týden pro děti odsouzených rodičů. Hledáme vedoucí na Andělské kempy, které se konají poslední červencový týden v Jeseníkách a první celý srpnový týden v Jizerských horách. Nabízíme možnost proměňovat lidské životy, vyzkoušet si křesťanskou pomoc v akci, návaznost dalších projektů MVS. Vedoucí by měl být starší 18 let, podílet se na duchovní službě, být zralý a spolehlivý, mít vyšší stresovou toleranci, zkušenost s prací s dětmi výhodou.

Chci se stát dobrovolníkem

MVS má jen několik kmenových zaměstnanců. Naše síla tkví ve stovkách dobrovolníků, kteří mají na srdci Boha a jeho službu, a kteří jí obětavě dávají svůj čas a prostředky. Někdo si dopisuje s odsouzenými. Někdo podporuje potřebnou rodinu odsouzeného. Někdo pomáhá s přípravami letního kempu. Někdo balí vánoční dárky pro Andělský strom. Někdo hraje na kytaru při návštěvách ve věznicích… možností je nepřeberné množství! Chcete se stát naším dobrovolníkem?

Dobrovolnická pomoc, pomoc studentů (možné menší finanční ohodnocení u některých pozic, a proplacení jízdného a telefonu)

Popis pozic:

  • Mentorka pro dívky od 12 let, dcery odsouzených v tzv Dream Academy (skupinová setkání 1x měsíčně, 2x týdně telefonický kontakt s jednou až dvěma dívkami, po proškolení)
  • Pomoc při provázení propuštěného klienta (po proškolení)
  • Pomoc v Klubu pro propuštěné (pomoc s přípravou večeře, modlitební podpora při setkání, hledání oblečení, ubytování, lékaře a pod)
  • Hudebník pro návštěvy věznic (Praha, Světlá nad Sázavou a další)
  • Hudební doprovod v Klubu pro propuštěné v Praze
  • Lektory pro provázení projektem Vězňova cesta (8týdenní kurz na bázi Markova evangelia uvnitř věznic pro skupinu 12 odsouzených mužů i žen, věznice v Praze, i mimo Prahu)
  • Vedoucí na letním kempu pro děti vězňů
  • Administrativní podpora projektu Andělský strom

Chci se modlit

MVS není jen o tom, co děláme. MVS je hlavně o tom, co skrze nás dělá Bůh. Proto máme tým věrných modlitebníků, kteří se za nás, za naši službu, za odsouzené, za zaměstnance věznic, za celé vězeňství, za systémové změny… modlí. Chcete se stát součástí našeho modlitebního týmu?

PRACOVNÍ POZICE

Aktuálně nemáme žádné volé pracovní pozice.

Pokud nám chcete zaslat svůj životopis, abychom věděli, že máte o práci v MVS zájem, kontaktujte nás na: kristyna.vozdecka@mvs.cz.