DARUJTE

Jsme nezisková organizace. Naše práce je závislá na darech jednotlivců i skupin, částečně i na dotacích nejen ze státního sektoru. Jsme vděční za každý zaslaný dar!

Pravidelnost je pro nás nejvíce pomocná. I malé částky, zasílané například trvalým bankovním příkazem 1x za měsíc, nám umožní více pomáhat. Zvažte proto prosím pravidelnou podporu naší práce. Děkujeme!

Převodem na účet

Číslo účtu transparentní veřejné sbírky pro nové dárce bez předchozí spolupráce na podporu projektů pro děti, vězně a oběti: 250 147 2785 / 2010.

Číslo účtu vedeného u FIO banky pro stálé dárce a církevní společenství na podporu veškeré naší činnosti: 243 511 614 / 2010.

Číslo účtu vedeného u ERA banky pro stálé dárce a církevní společenství na podporu veškeré naší činnosti 243 511 614 / 0300.

Všechny poskytnuté dary si můžete odepsat z daňového základu – zákon 586/92Sb. Pokud si přejete potvrzení o daru, připište do poznámky platby své jméno, datum narození a adresu. Děkujeme!

Darujme.cz

For US donors

You can support us directly to an American account.

Thank you for your tremendous help!

Dárcovská SMS

Podpořit nás můžete také zasláním dárcovské SMS na číslo 87 777 buď jednorázově:

DMS NAPRAVA 30

DMS NAPRAVA 60

DMS NAPRAVA 90

nebo si můžete nastavit pravidelnou měsíční podporu na 1 rok:

DMS TRV NAPRAVA 30

DMS TRV NAPRAVA 60

DMS TRV NAPRAVA 90

 

ZAPOJTE SE

Chci pomoct materiálně

Pojďte spolu s námi i letos o Vánocích rozzářit tváře dětí, které mají mámu nebo tátu ve vězení, zakoupením dárku, který si přejí!
Pokud si přejete sami dárek zakoupit a zabalit, vyplňte prosím tento formulář a my se Vám v nejbližší době ozveme s podrobnostmi!

Chci se stát dobrovolníkem

MVS má jen několik kmenových zaměstnanců. Naše síla tkví ve stovkách dobrovolníků, kteří mají na srdci Boha a jeho službu, a kteří jí obětavě dávají svůj čas a prostředky. Někdo si dopisuje s odsouzenými. Někdo podporuje potřebnou rodinu odsouzeného. Někdo pomáhá s přípravami letního kempu. Někdo balí vánoční dárky pro Andělský strom. Někdo hraje na kytaru při návštěvách ve věznicích… možností je nepřeberné množství! Chcete se stát naším dobrovolníkem?

Chci se modlit

MVS není jen o tom, co děláme. MVS je hlavně o tom, co skrze nás dělá Bůh. Proto máme tým věrných modlitebníků, kteří se za nás, za naši službu, za odsouzené, za zaměstnance věznic, za celé vězeňství, za systémové změny… modlí. Chcete se stát součástí našeho modlitebního týmu?