Building Bridges POMÁHEJTE S NÁMI Andělský kemp POMÁHEJTE S NÁMI Vězňova cesta POMÁHEJTE S NÁMI

Aktuality

proč pomáháme

Naší nadějí je vidět propuštěné, kteří se již do vězení nevracejí, bydlí, pracují a mají rodinu. Naší nadějí je pomoc rodinám, které mají někoho ve vězení. Naší nadějí je vidět sjednocení rodin. Naší nadějí je vidět uzdravení a odpuštění jak u odsouzených, tak u obětí trestných činů. Naší nadějí je vidět proměnu charakteru u všech, včetně nás samotných.

Z celé Bible vyplývá, že církev není elitní náboženský klub, v němž je účast umožněna jen duchovně zdravým. Logo PFI, nalomená třtina (Izajáš 42:3), je navrženo tak, aby připomínalo, že křesťanská služba je pro ty, kdo byli nalomeni – oběti, vězni, bývalí vězni a jejich rodiny – jejichž životy byly pokaženy a poškozeny, téměř zlomeny. Ježíš Kristus, v jehož jménu vedeme tuto službu, přišel, aby obvázal rány zkroušených srdcem, vyhlásil zajatcům svobodu a vězňům propuštění“ (Izajáš 61:1). Naše služba je tedy výrazem křesťanského nápravného paradigmatu společného podílení se na změnách.

komu pomáháme

Statistiky

20 304

uvězněných osob v ČR

cca 40 000

dětí, které mají mámu nebo tátu ve vězeni

1 292

vánočních dárků, které jsme zaslali dětem odsouzených v rámci projektu Andělský strom 2019

65

dětí s námi letos pojede na Andělský kemp

pro děti

Máš tátu nebo mámu ve vězení? Je ti kvůli tomu smutno? Máš strach? Nevíš, co to znamená a jak to ovlivní tvůj život? Potřebuješ poradit nebo pomoct?

Tak to jseš tady správně! 🙂 Jsme tu pro tebe a rádi ti na tvoje otázky odpovíme, poradíme a pomůžeme ti.

Můžeš si taky přečíst zkušenosti dalších dětí, které mají mámu nebo tátu ve vězení.

Můžeš si prohlédnout jejich obrázky nebo fotky z akcí, které pro děti vězňů pořádáme.

Dozvíš se, jaké akce pořádáme.