Darujte radostné prázdniny

Mezi námi žijí děti, které celé prázdniny tráví samy na sídlišti. Děti, jejichž rodiče jsou ve vězení. Děti, které se bojí mluvit o svých problémech s vrstevníky. Pomozte jim spolu s námi!
Společně vyšleme více než 80 dětí na Andělský kemp – místo, kde mohou zažít přijetí a naději. Darujte ještě dnes a otevřete dětem dveře k radostnému létu a lepší budoucnosti.

Buďte změnou v příběhu dětí vězňů

Děti vězňů často tráví prázdniny doma a o samotě. Nemají možnost zakusit, že život může vypadat i jinak. A v září si ve škole vymýšlí, aby nemusely přiznat, že rodina neměla peníze je poslat na tábor nebo dovolenou.

Vy to můžete změnit. Díky vašemu daru může už toto léto přes 80 dětí prožít prázdniny plné radosti a naděje. ❤️

Je to jediné místo, kde můžu otevřeně mluvit o tom, co prožívám… Tábor je pro mě nejlepší týden v roce. Zažívám tu intenzivní pocit přijetí, a to mě vždycky hrozně nakopne a dodá novou naději.

Eliška, 13 let 

Bráchové Mirek a Láďa žijí v dětském domově. Oba jejich rodiče jsou ve vězení. Na Andělském kempu byli loni poprvé. Na začátku byli uzavřeni do sebe, ale vedoucí si všimli jejich hudebního talentu a nechávali jim prostor k hraní na hudební nástroje a ke zpěvu. Na konci kempu proběhlo vystoupení, které klukům dodalo potřebnou dávku odvahy a také motivace. Navázali nová přátelství a naplno projevili svůj talent.

Tyto děti si nezaslouží, aby jejich život určovaly okolnosti, které samy nemohou ovlivnit. Andělský kemp je pro ně šancí – šancí zažít prázdniny plné her, smíchu a kamarádů, kteří je chápou a jsou na stejné lodi. Šancí objevit, že i jejich příběh může mít šťastné pokračování. ❤️

DSC_3129

Šestiletá Pavlínka žije pouze s tátou. Její maminka je ve vězení. Loni na kempu si poprvé uvědomila, že není jediná, kdo má rodiče za mřížemi. Jednoho večera se svěřila vedoucím, jak moc se jí stýská po mamince a jak se bojí o tom mluvit s kamarády, aby se jí nesmáli. Po kempu nám její tatínek volal, aby poděkoval za to, jak jeho dceru kemp proměnil.

Moc vám děkuji. Svou dceru jsem neviděl tak šťastnou a spokojenou už dlouho.

Tatínek Pavlínky 

Jak bude Váš dar použit?

  • Ubytování a stravování pro děti 🏡🍽️
  • Doprava na kemp a zpět 🚍
  • Program plný her, výletů a tvořivých aktivit 🎲🏞️🎨
  • Péče profesionálů 👩‍🏫
  • V případě nutnosti také vhodné oblečení a obuv pro děti z rodin s tíživou finanční situací 👕

❤️ Děkujeme, že vám záleží na osudech těchto dětí! ❤️

IMG_6396

Aktuality