There is nothing to show here!
Slider with alias pronajem not found.

Nabízíme kompletní zajištění
krátkodobých pronájmů chalup

VYDĚLÁTE SI
PENÍZE

NA STAROSTI
JSME TU MY

VAŠÍ CHALUPU VYUŽÍVEJTE I NADÁLE

Kompletní zajištění pronájmu

 

Máme mnohaleté zkušenosti s pronajímáním vlastních rodinných chalup v Krkonoších.Jsme schopni převzít veškeré starosti a odpovědnost spojenou s pronájmem. Postaráme se o údržbu, propagaci objektu, správu rezervací, nezbytnou administrativu i úklid mezi pobyty. Jsme otevřeni jakékoli formě spolupráce. Pomůžeme Vám při rozjezdu nového objektu i pokud už chalupu pronajímáte. Můžeme zajistit kompletní servis od A-Z a veškeré starosti, náklady, odpovědnost i rizika půjdou na nás. Nebo zajistíme jen část z toho, dle Vašich vlastních možností a chuti. Vaši chalupu můžeme vytížit po celý rok či jen v období, které si sami určíte.

Nebo využijte jen některou
z našich služeb

Vlastní chalupy máme vytížené téměř na maximum. Za léta pronajímání jsme si vyzkoušeli způsoby propagace, které fungují i ty, od kterých jsme raději upustili. Zajistíme propagaci Vaší chalupy ve výhodných katalozích a serverech, zprostředkujeme případnou tvorbu webu a postaráme se o online marketing a komunikaci na sociálních sítích. Vytvoříme efektivní cílené reklamy po grafické i textové stránce.

Postaráme se o veškerou potřebnou administrativu a komunikaci s klienty. Jsme na telefonu téměř neustále a máme již zajetý systém správy rezervací. Vypracujeme pokyny pro hosty s veškerými informacemi, které mají dostat.

Hosty přivítáme, vše ukážeme a pečlivě vysvětlíme. Osobní kontakt je pro nás vždy velmi důležitý. Po skončení pobytu se s hosty přijedeme rozloučit, převzít chalupu a zjistit zpětnou vazbu.

Očekávání klientů jsou čím dál náročnější a chalupu již dnes již rozhodně nestačí pouze převzít a předat dalším hostům. Vše kompletně uklidíme, vyčistíme a umyjeme. Máme několik zkušených pomocníků a pomocnic a víme, na co se nejvíce zaměřit.

Ložní prádlo je standardně součástí pronajímaného objektu. Postaráme se o pravidelné praní a výměnu.

Po celý rok se postaráme i o Vaši zahradu. Sekání trávníku a údržba zahrady je samozřejmostí. V létě zajistíme odklízení sněhu.

Jsme manuálně poměrně zruční. V rámci možností zvládeme drobné opravy samy. S čí si neporadíme, na to máme známé a osvědčené řemeslníky.

Vlastní chalupy pronajímáme již mnoho let. Prošli jsme si vším od realizace investičního záměru, přes rekonstrukci, rozjezd a správu pronájmů. Neustále se snažíme chytat nové trendy v propagaci a komunikaci s klienty. Zažili jsme úspěchy i některé problémy s prací spojené. Neustále se snažíme zlepšovat. Neváhejte se na nás obrátit i s žádostí o radu či konzultaci. Jsme otevření vzájemnému sdílení zkušeností.

I přes důkladnou přípravu a široké zkušenosti se čas od času problémy vyskytnou. Klientům jsme k dispozcii na telefonu 24 hodin denně. V případě jakýchkoli problémů jsme připraveni dojet na místo či najít řešení v co nejkratší době.

Jsme otevřeni jakékoli formě spolupráce, neváhejte se nám ozvat s Vašimi vlastními nápady.

Chalupy o které se staráme

CHALUPA POD LIŠKOU

CHALUPA POD LIŠKOU

g

JAVORNÍK U TICHÝCH

JAVORNÍK U TICHÝCH

g

HÁJENKA POD VYHLÍDKOU

HÁJENKA POD VYHLÍDKOU

[cool-timeline]

O nás

Když si před 15 lety rodiče půjčovali peníze na to, aby mohli zrekonstruovat starou ruinu chalupy v Krkonoších, kdekdo si klepal na čelo. Byly to nekonečné hodiny práce po zaměstnání, přes víkendy a svátky, aby se z ruiny postupně stala útulná chaloupka. Mimo rodinných rekreací a k odpočinku měla chalupa sloužit i k pronájmu. To se osvědčilo a tak, když byla příležitost k jedné ruině přibyla druhá. I ta se postupně proměnila v útulný objekt. O víkendech se jezdilo uklízet a ubytovávat hosty, mimo sezónu pak pracovat a na „dovolenou“.

Postupem času však začalo být práce s pronajímáním až přespříliš. Proto padlo rozhodnutí předat starosti na další generaci – na nás. Po překonání Kristýniny averze k pronajímání (údajně způsobené pubertou promarněnou nad převlékáním postelí) jsme se o chalupy začali starat my. Psal se rok 2016.

Dokončili jsme některé rekonstrukční práce a začali nové. Vylepšili jsme zázemí pro děti a renovovali interiéry. Upravili jsme webové stránky a začali pronájem chalupy propagovat na sociálních sítích a v internetových vyhledávačích. Díky tomu dnes máme chalupy vytížené téměř na 100 %. Většinu hostů však tvoří ti, kteří se k nám vrací. To je pro nás největší odměna, protože to znamená, že svou práci děláme nejen rádi, ale i dobře.

V roce 2018 jsme se začali starat i o nedalekou chalupu kamaráda – Javorník u Tichých. Kamarádova rodina chalupu využívá v termínech kdy chce a potřebuje. Když je volno, chalupu máme k dispozici my a pronajímáme ji hostům. Starosti spojené s pronájmem řešíme my a za poskytnutí chalupy dostane kamarád zaplaceno.

Tato praxe se nám všem velmi osvědčila. Uvědomili jsme si, že když už do Krkonoš jezdíme, je skoro jedno jestli kvůli dvěma chalupám nebo třema. Zároveň by byla škoda nechat kamarádovu chalupu prázdnou, když je tolik lidí, co za její pronájem rádi zaplatí.A protože nás práce baví, rozhodli jsme se sdílet zkušenosti nabízet naše služby i dalším zájemcům.

Kontakt

Filip Eliáš

+420 725 007 559
elias.filip@seznam.cz

Kristýna Eliášová

+420 774 900 070
elias.filip@seznam.cz